Meanwell XDR-240E-24
Meanwell XDR-240E-24, 24Vdc 10.0Amp 240W Ray Montaj Güç Kaynağı
Availability: 2289 adet stokta Stok kodu: XDR-240E-24
Açıklama
Giriş: 85 ~ 264VAC
Çıkış: 24Vdc
Voltaj Ayarı: 24~ 29V
Güç: 240W
Akım: 10.0Amp
Ebat: 40*125.2*116mm (W*H*D)