Meanwell GST220A24-R7B
Meanwell GST220A24-R7B, 24Vdc 9.2Amp Endüstriyel Tip Adaptör
Açıklama
Giriş: 85 ~ 264VAC
Çıkış: 24Vdc
Güç: 220W
Akım: 9.2Amp
Ebat: : 210*85*46mm (L*W*H)