Eaglerise FLS-42-1050-LD-ADV
Eaglerise FLS-42-1050-LD-ADV, 300~1050mA Dip Switch 9~52Vdc  Flicker Free 42W LED Driver
Availability: 196 adet stokta Stok kodu: EG-FLS-42-1050-LD-ADV
Açıklama
Giriş: 198-264VAC
Çıkış: 9~52Vdc
Güç: 42W
Akım: 300~1050mA