Eaglerise CS-22-500-SI
Eaglerise CS-22-500-SI, 500mA 27~42vdc PF>0.5 IP20 Flicker Free LED Driver
Availability: 3730 adet stokta Stok kodu: EG-CS-22-500-SI
Açıklama
Giriş: 198-264VAC
Çıkış: 27~42vdc
Güç: 22W
Akım: 500mA
Ebat: Φ50 x 22mm