Meanwell XLG-320-H-A
Meanwell XLG-320-H-A, 30~56Vdc,2800~7420mA, IP67 320W LED Driver
Availability: 6 adet stokta Stok kodu: XLG-320-H-A
Açıklama
Giriş: 100 ~ 305VAC 127 ~ 431VDC
Çıkış: 30~56Vdc
Akım: 2800~7420mA
Ebat: 246*77*39.5mm (L*W*H)