Meanwell XLG-150-L-A
Meanwell XLG-150-L-A, 120~214Vdc,700~1050mA Constant Power,ADJ. IP67 150W LED Driver
Availability: 604 adet stokta Stok kodu: XLG-150-L-A
Açıklama
Giriş: 90 ~ 305VAC 127 ~ 431VDC
Çıkış: 120~214Vdc
Güç: 150W
Akım: 700~1050mA
Ebat: 180*63*35.5mm (L*W*H)