Meanwell XLG-100-H-A
Meanwell XLG-100-H-A, 27~56Vdc,1750~2780mA Constant Power,+ADJ IP67 100W LED Driver
Availability: 327 adet stokta Stok kodu: XLG-100-H-A
Açıklama
Giriş: 90 ~ 305VAC 127 ~ 431VDC
Çıkış: 27~56Vdc
Güç: 100W
Akım: 1750~2780mA
Ebat: 140*63*32mm (L*W*H)