Meanwell XLC-60-12-DA2
Meanwell XLC-60-12-DA2, 12Vdc, 5.0Amp,DALI2 + Push Dim 60W LED Driver
Availability: 7 adet stokta Stok kodu: XLC-60-12-DA2
Açıklama
Giriş: 100 ~ 305VAC 155 ~400VDC
Çıkış: 12Vdc
Güç: 60W
Akım: 5.0Amp
Ebat: 136*45*32mm (L*W*H)