Meanwell XDR-240E-48
Meanwell XDR-240E-48, 48Vdc 5.0Amp 240W Ray Montaj Güç Kaynağı
Availability: 456 adet stokta Stok kodu: XDR-240E-48
Açıklama
Giriş: 85 ~ 264VAC
Çıkış: 48Vdc
Voltaj Ayarı: 48~ 55V
Güç: 240W
Akım: 5.0Amp
Ebat: 40*125.2*116mm (W*H*D)