Meanwell XDR-240E-36
Meanwell XDR-240E-36, 36Vdc 6.66Amp 240W Ray Montaj Güç Kaynağı
Açıklama
Giriş: 85 ~ 264VAC
Çıkış: 36Vdc
Voltaj Ayarı: 36~ 42V
Güç: 240W
Akım: 6.66Amp
Ebat: 40*125.2*116mm (W*H*D)