Meanwell XDR-120E-24
Meanwell XDR-120E-24, 24Vdc 5.0Amp 120W Ray Montaj Güç Kaynağı
Açıklama
Giriş: 85 ~ 264VAC
Çıkış: 24Vdc
Voltaj Ayarı: 24~ 29V
Güç: 120W
Akım: 5.0Amp
Ebat: 30*125.2*116mm (W*H*D)