Meanwell UMP-400-24-FIN
Meanwell UMP-400-24-FIN, 400W, Çok Çıkışlı 24/12/5/-12Vdc 16.7/4.9/8.0/2.9Amp Güç Kaynağı
Açıklama
Giriş: 90 ~ 264VAC
Çıkış: 24/12/5/-12
Güç: 400W
Akım: 16.7/4.9/8.0/2.9Amp
Ebat: 250*89*37mm (L*W*H)