Meanwell PA-120P-27C
Meanwell PA-120P-27C, 27.6Vdc 4,3Amp Akü Şarj ve Güç Kaynağı
Availability: 13 adet stokta Stok kodu: PA-120P-27C
Açıklama
Giriş: 88 ~ 132VAC / 176 ~ 264VAC selected by switch
Çıkış: 27.6Vdc
Güç: 120W
Akım: 4,3Amp
Ebat: 180*96*49mm (L*W*H)