Meanwell LRS-600-12
Meanwell LRS-600-12, 12Vdc,50.0Amp,1U Kutulu Tip 600W Güç Kaynağı
Açıklama
Giriş: 90 ~ 132VAC / 180 ~ 264VAC by switch
Çıkış: 12Vdc
Voltaj Ayarı: 11.4 ~ 13.2V
Güç: 600W
Akım: 50.0Amp
Ebat: 225*124*41mm (L*W*H)