Meanwell LRS-350-24
Meanwell LRS-350-24, 24Vdc,14.6Amp,1U Kutulu Tip 350W Güç Kaynağı
Availability: 1805 adet stokta Stok kodu: LRS-350-24
Açıklama
Giriş: 90 ~ 132VAC / 180 ~ 264VAC by switch
Çıkış: 24Vdc
Voltaj Ayarı: 21.6 ~ 28.8V
Güç: 350W
Akım: 14.6Amp
Ebat: 215*115*30mm (L*W*H)