Meanwell LPV-150-48
Meanwell LPV-150-48, 48Vdc 3.2Amp IP67 150W LED Güç Kaynağı
Availability: 733 adet stokta Stok kodu: LPV-150-48
Açıklama
Giriş: 180 ~ 305VAC
Çıkış: 48Vdc
Voltaj Ayarı: Yok ±5.0%
Güç: 150W
Akım: 3.2Amp
Ebat: 191*63*37.5mm (L*W*H)