Meanwell HDR-150-24
Meanwell HDR-150-24, 24Vdc 6.25 Amp DIN Rail StepShape 150Watt Güç Kaynağı
Availability: 74 adet stokta Stok kodu: HDR-150-24
Açıklama
Giriş: 85 ~ 264 VAC
Çıkış: 24Vdc
Voltaj Ayarı: 21.6 ~ 29V
Güç: 150Watt
Akım: 6.25 Amp
Ebat: 105*90*54.5mm (W*H*D)