Meanwell GST90A12-P1M
Meanwell GST90A12-P1M, 12Vdc 6.67Amp Desktop Level-VI Adaptör
Availability: 9 adet stokta Stok kodu: GST90A12-P1M
Açıklama
Giriş: 90 ~ 264VAC
Çıkış: 12Vdc
Güç: 90W
Akım: 6.67Amp
Ebat: : 145*60*32mm (L*W*H)