Meanwell GST60A12-P1J
Meanwell GST60A12-P1J, 12Vdc 5.0Amp Desktop Level-VI Adaptör
Availability: 201 adet stokta Stok kodu: GST60A12-P1J
Açıklama
Giriş: 90 ~ 264VAC
Çıkış: 12Vdc
Güç: 60W
Akım: 5.0Amp
Ebat: : 125*50*31.5mm (L*W*H)