Meanwell ELG-200-24B
Meanwell ELG-200-24B, 24Vdc 8.4Amp IP67 200W Dimedilebilir LED Driver
Availability: 60 adet stokta Stok kodu: ELG-200-24B
Açıklama
Giriş: 100 ~ 305VAC 142 ~ 431VDC
Çıkış: 24Vdc
Güç: 200W
Akım: 8.4Amp
Ebat: 244*71*37.5mm (L*W*H)