Meanwell ELG-100-36D2
Meanwell ELG-100-36D2, 36Vdc 2,66Amp IP67 100W Programlanabilir LED Driver
Availability: 5 adet stokta Stok kodu: ELG-100-36D2
Açıklama
Giriş: 100 ~ 305VAC 142 ~ 431VDC
Çıkış: 36Vdc
Güç: 100W
Akım: 2,66Amp
Ebat: 199*63*35.5 mm (L*W*H)