Meanwell ELG-100-24A
Meanwell ELG-100-24A, 24Vdc 4,0Amp IP67 100W Ayarlanabilir LED Driver
Availability: 823 adet stokta Stok kodu: ELG-100-24A
Açıklama
Giriş: 100 ~ 305VAC 142 ~ 431VDC
Çıkış: 24Vdc
Güç: 100W
Akım: 4,0Amp
Ebat: 199*63*35.5 mm (L*W*H)