Eaglerise FMS-75-500N-S-DALI2-LN-EXC
Eaglerise FMS-75-500N-S-DALI2-LN-EXC, 150~500mA NFC 50~220Vdc DALI2, Push Dim, IP20 Flicker Free LED Driver
Availability: 551 adet stokta Stok kodu: EG-FMS-75-500N-S-DALI2-LN-EXC
Açıklama
Giriş: 220-240VAC
Çıkış: 50~220Vdc
Voltaj Ayarı: DALI2 / Push Dim
Güç: 75W
Akım: 150~500mA